середу, 6 січня 2021 р.

 

«Прийшов у гості на поріг різнобарвний Новий рік!»

Новорічно - різдвяна мозаїка.

Схилився за ворота вечір,
Звізда нова зійшла на обрій.
Той вечір завітав доречно,
З Різдвом Христовим, люди добрі!

     Один з найзнаменитіших і найвеличніших свят в календарі, яким власне започатковується рік, є Різдво Христове, що в народі іменується просто Різдвом.


    Різдво Христове – одне з найвеличніших свят і чи не найбагатше за розмаїтістю народних обрядів. Різдво – це дуже красиве і радісне свято, яке з нетерпінням чекають і дорослі і діти, його святкують у всьому світі, але кожен народ вкладає в це свято щось своє. Це свято красиво й велично святкується на Україні.З нетерпінням, надіями та сподіваннями чекають на новорічно-різдвяні свята і дорослі, і малі. Адже це, мабуть, найчарівніший час року, коли люди поринають в атмосферу дива і дарують собі та своїм близьким незабутню казку. Магія новорічних свят в бібліотеках  дарує нашим читачам подорожі до казкового світу пригод та розваг.

   Різдвяний вінок – це не просто прикраса, водночас він і родинний оберіг, і символ надії на щастя, благополуччя і достаток. У різних країнах вінок сприймається як знак того, що у домі раді гостям.  І сьогодні в переддень Різдва бібліотекар Мацківської бібліотеки разом з працівниками будинку культури на майстер – класі виготовляли різдвяні віночки під назвою «Святкове диво».  Дорогі друзі, колеги, відвідувачі бібліотеки і всі односельці щиро вітаю вас із прийдешніми святами.

Різдво Святе заходить на поріг, прийміть зі святом цим моє вітання,

Хай Божа благодать летить, неначе сніг, хай сміх лунає з вечора й до рання,

Хай Ангел береже усю сім’ю, дарує радість, злагоду, здоров’я.

І силу, вам нехай дає Ісус, долати всі проблеми і незгоди.

Колядку чуєм під вікном, на небі зірка засіяла,

Сім’я зібралась за столом, молитва вголос зазвучала!

Христос народився – Славімо його!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар