середа, 30 грудня 2020 р.

 

«Новорічна коляда наближає нам свята!»

  


   Дорогі друзі, шановні читачі! Щиро вітаємо всіх відвідувачів блогу, колег бібліотекарів, користувачів Мацківської сільської бібліотеки з Новорічними та Різдвяними святами!

  


Прихід Нового року чекають всі, від малого до великого. Адже новорічні свята – це найулюбленіша пора не тільки дітей, а й людей будь-якого віку. Новий рік – чарівний час! Час, коли багатьом з нас знову хочеться вірити в казку і в кожному з нас прокидається маленька дитина. І в цей час хочеться відчути святкову атмосферу, найкращим рішенням стане відвідати затишну книжкову інсталяцію, що знаходиться в Мацківській сільській книгозбірні. Отож, хочете поринути в атмосферу казки? А чи може відчути Новорічний настрій? Тоді вам точно до нас.    А ще  Новорічні віншування, щедрівки лунали в стінах бібліотеки з вуст аматорів художньої самодіяльності.Хай збуваються всі мрії, оживає світ казок
В Новорічне диво-свято для дорослих і діток!
Хай музики вам заграють, хай дзвінкий лунає сміх,
З Новим Роком всіх вітаєм, і дорослих, і малих!

Зичу всім нам чудового Нового Року! Хай буде він щедрим на нові успіхи, звершення та цікаві події на бібліотечній ниві! Всім щастя, кохання, здійснення мрій! Хай Новий рік принесе здоров’я та мир в Україні! 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар