суботу, 14 серпня 2021 р.

                            «Вся наша подорож на кораблі життя»

До щастя стежина стелилась,

Як двоє зустрілись на ній,

Вона їм серця поєднала,

Даруючи радість надій.

    Весілля — одна з найважливіших подій у житті людини. Це новий етап дорослого життя. А українське весілля відрізняється своєю яскравістю та щирістю, адже вміщує народні традиції та звичаї, які передавалися з покоління в покоління, тому що мали свій глибинний сенс.

      Чи є в світі година щасливіша за ту, коли зустрічаються два серця, щоб усе життя битися поруч; коли дві пісні зливаються в єдину - пісню Великого Кохання. Тож весь вік веде закоханих, щаслива доля спільною дорогою життя, встеленою калиновим цвітом любові і подружньої вірності. І  зійде на вас благодать Господня щирим батьківським благословенням, осяє своєю святістю, аби жили ви в радості і щасті, злагоді і достатку, в пошані від людей і в правді перед Богом. Нехай завжди звучить у ваших серцях мелодія весільної пісні і сонцем сяють веселкові кольори рушничка спільної долі.   

В одне злилися ви серцями

І стали вдвох на рушничок;

І ми бажаєм вам з роками

Гарненьких, милих діточок.

      Такими словами розпочала бібліотекар Ніна Бобрик чудову зустріч в колі друзів, під назвою «Вся наша подорож на кораблі життя», які завітали в Мацківську бібліотеку із своїми весільними світлинами, а також  світлинами  рідних. Розповідали кожен про себе, як одружувались, вінчались, скільки років живуть разом, і в цьому році дві родини відзначили перлинове весілля, а це 30 років спільного життя. Це родини Вареник Тетяни Володимирівни і Миколи Григоровича та родина Соломахи Лариси Володимирівни та Миколи Івановича з чим їх щиро привітали.

     


Реальне життя складається з безліч дрібниць, порожніх слів, із різних життєвих ситуацій. Життя – це гірлянда різнокольорових – світлих і похмурих днів. Тож, хай барвистими квітами та вишитим рушником стелиться ваша сімейна дорога, а любов і повага у вас буде без кінця і краю. Живіть у злагоді, мирі, у щасті та любові свій довгий вік.
Немає коментарів:

Дописати коментар