понеділок, 8 травня 2023 р.

 Виставка пам’ять - «Війні немає забуття!»


Ніхто не забутий. На попіл ніхто не згорів:

Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть.

І доки є пам’ять в людей і живуть матері,

Допоки й сини, що спіткнулись об кулі, живуть.

Борис Олійник.

  8 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  1939–1945 років. З глибокою повагою згадуємо тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацизмом!

У надзвичайно складний і важкий час ми сьогодні відзначаємо День пам’яті та примирення та 78-му річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Цього року Україна вдруге відзначає  в умовах повномасштабної збройної російської агресії, нам знову приходиться відстоювати свою свободу та територіальну цілісність нашої держави, боротися за наше щасливе майбутнє. 

   До Дня Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні 1939-1945 років в філії №15 Мацківська сільська бібліотека розгорнута книжкова виставка - пам’ять «Війні немає забуття!»

    У розділі «Знов вривається в пам’ять війна» представлена література, яка розкриває історичну правду про переможні та трагічні дні війни, змальовує образи учасників воєнних дій. Книги з розділу «Вони гинули за Батьківщину» - це світла пам’ять про велич народного подвигу, про нездоланну стійкість, мужність і волю людей, вічна пам’ять про покоління сорокових років, яке ціною власного життя захистило прийдешні покоління. Матеріали книжкової виставки надають можливість читачам усвідомити, що в наші дні ми не маємо права забувати  війну, тих героїв,  хто захищав Батьківщину від ворогів, особливо, коли сьогодення ставить перед нами головне завдання-захистити рідну Україну, її цілісність і суверенітет.

   Минають роки, відлітають у вічність, але ніколи не буде стертий з пам’яті нашого народу День Перемоги та подвиги захисників Другої світової війни 1939-1945рр.Немає коментарів:

Дописати коментар